Nuk Signature smoczek silikonowy od 18 m-ca żółty/róż

Nuk Signature smoczek silikonowy od 18 m-ca żółty/róż

32,00 zł
32,00 zł
/ szt.
Nuk Signature smoczek silikonowy od 18 m-ca żółty/róż
Nuk Signature smoczek silikonowy od 18 m-ca żółty/róż
32,00 zł

Smoczek dla dzieci - posiada płaską część ssącą i cienką szyjkę, co zmniejsza nacisk na szczękę i zęby, wspomaga naturalne ruchy ssania, bez BPA, działa uspakajająco, z pudełkiem do przechowywania

 

Opakowanie zawiera 2 szt.

Z rynku niemieckiego

Gotować przez ok. 5 minut przed pierwszym użyciem, upewniając się, że w naczyniu znajduje się wystarczająca ilość płynu, aby uniknąć uszkodzenia. - Ze względów higienicznych przed każdym kolejnym użyciem należy umyć smoczek płynem do ręcznego mycia naczyń (np. płynem do mycia naczyń NUK) i zdezynfekować. - Po wyczyszczeniu lub zdezynfekowaniu smoczka należy wycisnąć resztki płynu z części do ssania, a następnie pozostawić go do wyschnięcia. Mycie w zmywarce może uszkodzić smoczek. - W celu higienicznego przygotowania w kuchence mikrofalowej: Napełnij pojemnik na smoczek wodą aż do spodu oznaczenia. Dopiero wtedy włóż smoczek. Aby zapewnić równomierne podgrzewanie i uniknąć uszkodzenia materiału, umieść pudełko stabilnie poza środkiem na talerzu obrotowym. WAŻNE: Podgrzewaj zamknięte pudełko przez 4 minuty przy mocy mikrofal określonej bezpośrednio na pudełku (patrz grawerunek)! Ponadto należy przestrzegać instrukcji obsługi urządzenia! Pozostawić zamknięte urządzenie na kolejne 5 minut. Uwaga: Niebezpieczeństwo poparzenia nawet po 5 minutach! Nieprawidłowa ilość wody, czas lub moc spowodują szkody materialne! Usunąć resztki wody. Pozostawić smoczek do wyschnięcia w odblokowanym pojemniku. Sprawdź temperaturę przed użyciem!  Nadaje się tylko do smoczków uspokajających NUK.Pozostawić smoczek do wyschnięcia w zamkniętym opakowaniu. Sprawdź temperaturę przed użyciem! - Ze względów bezpieczeństwa i higieny należy wymienić smoczek po 1 do 2 miesiącach użytkowania. Nawet bez widocznych uszkodzeń wytrzymałość smoczka może ulec osłabieniu. - W rzadkich, pojedynczych przypadkach dzieciom udaje się włożyć smoczek w całości do ust. W takim przypadku należy zachować spokój! Ze względu na swoją specjalną konstrukcję, smoczek nie może zostać połknięty, a dwa otwory oddechowe w płytce ustnej zapewniają wystarczające oddychanie. Wyjmij smoczek z ust dziecka tak delikatnie, jak to możliwe. - Nie zanurzaj smoczka w lekach lub słodkich substancjach i nie ssij smoczka. Oba te czynniki mogą powodować próchnicę zębów u dziecka.

Chronić przed światłem, utrzymywać w higienicznych i suchych warunkach.

Mapa GmbH

Industriestraße 21-25

27404 Zeven

Parametry techniczne:
Marka:
Nuk
Materiał smoczka:
silikon
Wiek:
18+
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Wiarygodne opinie o produkcie
pixel